China reis met kinderen: Draken, panda's en mahjong

Kies voor deze China Familiereis omdat: Beoordeling:
9,1

48 beoordelingen
  • Avontuurlijke rondreis voor ouders met kinderen vanaf 8 jaar, 12 jaar en 16 jaar
  • Drie dagen in Beijing zodat je alle tijd hebt om de vele bezienswaardigheden te zien
  • Excursie naar het wereldberoemde Terracotta leger
  • Wandeling én overnachting bij de Chinese Muur
  • Een dag in een traditioneel Chinees dorp
Zwaarte van deze reis
  • Fysieke inspanning
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
  • Comfort
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
21-daagse reis
Reissom vanaf € 2550,-

Boek deze reis

Een actieve en avontuurlijke rondreis voor families door China, het Rijk van het Midden. China ontdekken is een avontuur voor iedereen! Je wandelt over de langste muur en het grootste plein ter wereld en zit in de allersnelste trein. In natuurpark Cuihuashan klauter je over enorme keien. Ook bezoek je de beroemde rijstterrassen van Longji, de 'Rug van de Draak', en ontmoet je Chinese stammen in kleine dorpjes. Maar dat is nog niet alles want in en rond Yangshuo kun je fantastisch wandelen, fietsen of een boottocht maken door het schilderachtige kalksteengebergte. De reis eindigt in Shanghai, de grootste stad van China, waar erg veel te doen en zien is. De familiereis door China is zowel actief, avontuurlijk als een vakantie tegelijk!

Algemeen

Een zeer gevarieerde reis naar China met veel individuele vrijheid. Er zijn geen lange reisdagen en de meeste wandelingen zijn optioneel.

Overnachtingen tijdens de China Familiereis

In de steden in goede hotels op tweepersoonskamers met eigen badkamer. Een paar keer is er een zwembad. In Donghan en Ping'an (Longji) is de accommodatie eenvoudig.

Vervoer tijdens de China Familiereis

Tijdens de China reis verplaatsen we ons per privé bus en met de nachttrein. Twee keer maken we gebruik van een binnenlandse vlucht. Je kan optioneel ook boot- en fietstochten maken.

Reisbegeleiding vakantie China Familiereis

Deze reizen worden begeleid door een Nederlandstalige of een lokale Engelssprekende reisbegeleid(st)er.

Wandelen over de Chinese Muur

Op het grootste openbare plein van de wereld-Tian'anmen-, laten ook Chinese toeristen zich fotograferen. Verken het oude China in Beijing bij voorkeur op de fiets: het dagelijkse leven in de hutongs (oude wijken) met hun woningen en winkeltjes is gelukkig nog niet verdwenen. Tijdens de wandeltocht over de Chinese Muur ontdek je hoe China zich eeuwen heeft kunnen afzonderen van de buitenwereld.

Het terracotta leger van China

Stel je voor, een heel leger gemaakt van klei! In Xi'an breng je een bezoek aan een leger van 7000 terracotta soldaten. In de jaren '70 ontdekte een boer deze enorme hoeveelheid kleisoldaten bij het graf van de oude keizer Qin Shihuang. Het is heel bijzonder om het terracotta leger van dichtbij te zien.

Typisch China: De Rug van de Draak

Tijdens deze reis bezoek je de beroemde rijstterrassen van Longji - dat betekent 'Rug van de Draak' - en ontmoet je bijzondere Chinese stammen in kleine dorpjes. De adembenemende groene rijstterassen worden soms wel het achtste wereldwonder genoemd! Hier kun je wandelen in de typisch Chinese natuur en maak je kennis met de mensen uit de omliggende dorpen.

reisbegeleider China Familiereis

Ervaringen van één van onze reisbegeleiders: Mette van der Heide

"Hé kom eens terug!" De nachttrein van Peking naar Xi'an was net vertrokken en ik stond halverwege op de trap naar mijn bed.

China Familiereis

Vlieg CO2 neutraal

Sawadee compenseert alle vluchten van kantoorpersoneel en reisbegeleiders. Wij bieden je de mogelijkheid om ook de CO2 uitstoot van je vliegreis te compenseren. Het bedrag wordt geïnvesteerd in duurzame energieprojecten. Op het boekingsformulier kun je aangeven of je je vlucht wilt compenseren.
Het compensatie bedrag voor deze China Familiereis vakantie is: €11,30.
Lees meer over CO2-neutraal vliegen